ליווי אישי ומקצועי למטפלים ואנשי מקצועות חופשיים

יציאה לעולם

כאנשי טיפול אשר הוסכמו לתת מענה נפשי לאלו שמבקשים עזרה, אנחנו מצטיינים בראיית המניעים והצרכים, הן הגלויים והן הנסתרים אצל המטופל. פעמים רבות, אנחנו נעזרים בהדרכה מקצועית של אדם מנוסה מאיתנו אשר ינסה, ממעוף הציפור ומהפרספקטיבה המרוחקת לעזור לנו לגלות תהליכים נסתרים אצלנו ואצל המטופל. כמו בעולם הטיפול ככה גם בעולם המקצועי שלנו ישנם תהליכים נסתרים, תנועות וזרמים אשר מתרחשים מתחת לפני המים. יכול להיות שכבר שנים אנחנו עובדים במקצוע ויכול להיות שהתחלנו בדרך עצמאית רק לא מזמן. בכל מקרה, אנחנו נבקש לחדד ולדייק את עבודתנו, את הייחוד שלנו ואת הידע שלנו לאחרים ולעצמנו.

ניסיון מקצועי

במסגרת עבודתי האקדמית: ייעצתי, קידמתי ולוויתי עשרות אנשי טיפול ממגוון הכשרות שונות ובעלי ניסיון של שנים רבות

עזרתי למטפלים צעירים וותיקים כאחד, לחקור ולגלות את הייחוד שלהם בעולם הטיפול, יחד גילנו כישורים וכלים מקצועיים אשר אותם מטפלים פיתחו במהלך השנים וללא ידיעתם. בנינו חוברות עבודה, יצרנו סרטונים והפקנו קורסים. חידדנו את השפה הטיפולית ומצאנו את ההכשרות המתאימות אשר עזרו להם לדייק את קולם בעולם. יצירת הייחוד שלך כמטפל/ת הינו הכרח ובעל חשיבות אדירה. בעולם בו כל שנה יוצאים לאור עוד ועוד מטפלים מהכשרות שונות, ואפשרויות ההכשרה רבות מספור - חשוב שנדע לזהות את הקול הייחודי שלנו. ולא רק בשבילנו אלא גם בשביל קהל המטופלים שלנו.

 

שיווק 

עולם השיווק משול לבאר ללא תחתית, אפשרויות הקידום, השכלול והפתרונות שהוא מציע הן באמת ובתמים רבות מספור. במהלך השנים ודרך עבודתי הייעוצית גיליתי והתמחתי במגוון פתרונות שיווק וקידום עסקים עצמאיים.  התחברתי לאנשי תקשורת, אקדמיה מעצבים ומומחי רשתות חברתיות. ביחד בנינו פרופילים חזקים אשר דייקו את היכולות והכישורים של איש המקצוע ותרמו לעסק שלו מאות לידים חדשים מדי חודש.

פיתוח עסקי

אחרי שנים רבות של הכשרה והתמחות, רכישת תארים, השתתפות בכנסים ועריכת מחקרים, הקליניקה שלנו צריכה לפרנס אותנו בכבוד. יש מגוון דרכים ואופציות העומדות לרשותנו על מנת לייעל את זמננו ולחדד את איכותנו הטיפולית. החל מהרצאות, דרך קבוצות טיפוליות ועד שיתופי פעולה עם גופים ממשלתיים ואקדמים. לרשותי עומד מידע רב וניסיון עשיר, המחקר אותו אנו יכול לייצר יחדיו ידייק לכם את הדרך והתהליך בה הקליניקה והזהות המקצועית שלכם יכולה לגדול. לרשותי עומדים יועצי תקשורת, יועצים כלכליים ואנשי עסקים. ביחד נוכל ליצור לכם תמונה ברורה יותר של הכיוון בו אתם צריכים ללכת. כמובן שאחרי הכל, הדרך היא שלכם.